Milí přátelé, 

rádi bychom vás pozvali na EpiWebináře, které se konají jednou do měsíce a to na různá témata. EpiWebinář LOGO

Na webinářích se potkáte s lidmi, kteří zde budou sdílet své osobní zkušenosti s epilepsií nebo také s odborníky. Bude zde prostor pro diskuzi, sdílení a předávání zkušeností.  

 

V lednu pro vás máme připraveno téma:

Epilepsie a úzkost –  středa 20. 1. 2021 od 18:00 – 19:30 – Přihlášení zde

 

…na webináři se potkáte s Martinou, kterou provází epilepsie už od dětství. V průběhu času se k ní přidala generalizovaná úzkostná a panická porucha. Byly doby, kdy se Martina s úzkostmi a panickými záchvaty potýkala denně a moc dobře ví, jak těžké je s nimi žít. Dnes však tyto nemoci bere tak trochu jako dar.

Přes veškeré zdravotní komplikace se stala doktorkou biochemie, sportovkyní, básnířkou, cestovatelkou a žije šťastný, naplněný život. 

Na webináři se s vámi podělí o své zkušenosti, předá pár rad, jak překonat těžké období, co jí na úzkosti pomáhá, co je naopak zhoršuje. Také by Vám ráda osvětlila základní principy a možnosti léčby.

 

EpiWebináře, které chystáme:

  • Žena s epilepsií, těhotenství a mateřství – únor 2021
  • Rodič s epilepsií 
  • Dva partneři s epilepsií 

EpiWebináře, které již proběhly:

  • Epilepsie a zaměstnání
  • Epilepsie a partnerství
  • Epilepsie a dítě

Pokud vás nějaké téma zajímá nebo máte nápad, jakému tématu bychom se mohli věnovat nebo Vy sami máte chuť k nějakému tématu něco více říci a podělit se s ostatními, budeme moc rádi, když nám napíšete na info@spolecnost-e.cz.