Mindfulness v každodenním životě

Objevte sílu všímavosti (tak se mindfulness překládá do češtiny) a naučte se využívat vědomé přítomnosti pro zvýšení klidu a vyrovnanosti ve svém běžném životě.

12. června 2024
cena: zdarma (nutná registrace)
kde se koná: online (aplikace MS Teams)

Dozvíte se, proč se vyplatí soustředit na život v přítomnosti a co o všímavosti zjistily vědecké výzkumy v oblasti přínosu pro fyzické i duševní zdraví. Ale především si budete mít možnost vyzkoušet cvičení pro rozvíjení všímavosti.

Podpoříte se v tom, jak:

  • snížit stres
  • zklidnit mysl a odpočinout si od zneklidňujících myšlenek
  • se lépe soustředit na to, co právě děláte

Kdy jste si naposledy dovolili nedělat NIC?

Přijďte na program, který je příležitostí na chvíli se zastavit, abyste mohli jít svým životem dál. Přijďte si vyzkoušet, že je možné, alespoň na pár okamžiků, nedělat NIC. Na nic nemyslet, nic neplánovat, ničeho se neobávat.

Ing. Marcela Klauzová Roflíková MBA je zakladatelkou Českého mindfulness institutu a mezinárodně certifikovanou lektorkou v programu MBSR (program snižování stresu založený na všímavosti), kterým ve světě od roku 1979 prošly miliony lidí. Za svoje poslání považuje pomáhat všem, kdo jí dají důvěru, nacházet cestu do přítomného okamžiku a tím plně uplatňovat svůj potenciál. Sama všímavost intenzivně praktikuje a čerpá její přínosy v běžném životě, v manželství i rodičovství. Můžete se těšit na její laskavý a pragmatický přístup.

Pro účast na webináři je třeba se přihlásit skrz tento formulář. V den konání Vám zašleme do emailu odkaz, přes který se připojíte.

Webináře pro Vás pořádáme díky finanční podpoře nadnárodní farmaceutické společnosti UCB, ČEPS a ÚV ČR. Děkujeme! Z webinářů pořizujeme audiovizuální nahrávky, které následně na Youtube kanále Společnosti E nabízíme ke zhlédnutí v podobě záznamu.