Éčko
komunita & zahrada Společnosti E

Přijďte s námi sousedit!

Vytváříme pro vás místo, kde nám bude dobře. Kde se naučíme novým a inspirativním věcem, kde potkáme příjemné sousedy a kam se budeme rádi vracet.

Nově jsme otevřeli komunitní centrum a komunitní zahradu Éčko. Proč zrovna "Éčko"? Protože jsme empatičtí, energičtí, extrovertní. Ale hlavně, pomáháme lidem s epilepsií. Především od toho tu Společnost E a Aranžérie jsou.

Sídlíme v Liškově ulici v domě se zahradou, která naskýtá mnoha příležitostí. Chceme se s vámi o tento kousek zelené oázy uprostřed sídliště podělit.

Co pro vás chystáme?

Kreativní květinové workshopy, tvořivé dílničky pro děti, zajímavé webináře, přednášky o bylinkách, společná setkání, možnost pronájmu vyvýšeného záhonku, měsíční newsletter plný informací a inspirací z vašeho okolí.

Jak se mohu zapojit?

Rádi se s vámi budeme potkávat na námi připravených akcích. Stačí si vybrat z naší nabídky, přihlásit se prostřednictvím formuláře a dorazit. 

Pokud byste rádi nějakou akci v našich prostorách zorganizovali, stačí nás kontaktovat emailem, nebo telefonem a určitě se domluvíme. 

Stavte se!

Virtuální skupina

Virtuální skupina

Principem setkání je otevřeně hovořit o svých pocitech, strachu, nejistotách, naslouchat ostatním, ptát se a společně hledat možná řešení v respektujícím prostředí.

Éčko, komunita & zahrada Společnosti E

První pomoc při epileptickém záchvatu

Věděli byste, jak se zachovat, pokud má někdo ve Vašem okolí epileptický záchvat? Pomoc je jednoduchá, zachovat klid, nepodléhat panice a držet se následujích čtyř bodů. 

Letáček první pomoci si můžete stáhout ve formátu PDF. 

Děkujeme za podporu Rozvoje komunitního projektu Společnosti E