Éčko
komunita & zahrada Společnosti E

Přijďte s námi sousedit!

Vytváříme pro vás místo, kde nám bude dobře. Kde se naučíme novým a inspirativním věcem, kde potkáme příjemné sousedy a kam se budeme rádi vracet.

Nově jsme otevřeli komunitní centrum a komunitní zahradu Éčko. Proč zrovna "Éčko"? Protože jsme empatičtí, energičtí, extrovertní. Ale hlavně, pomáháme lidem s epilepsií. Především od toho tu Společnost E a Aranžérie jsou.

Sídlíme v Liškově ulici v domě se zahradou, která naskýtá mnoha příležitostí. Chceme se s vámi o tento kousek zelené oázy uprostřed sídliště podělit.

Co pro vás chystáme?

Kreativní květinové workshopy, tvořivé dílničky pro děti, zajímavé webináře, přednášky o bylinkách, společná setkání, možnost pronájmu vyvýšeného záhonku, měsíční newsletter plný informací a inspirací z vašeho okolí.

Jak se mohu zapojit?

Rádi se s vámi budeme potkávat na námi připravených akcích. Stačí si vybrat z naší nabídky, přihlásit se prostřednictvím formuláře a dorazit. 

Pokud byste rádi nějakou akci v našich prostorách zorganizovali, stačí nás kontaktovat emailem, nebo telefonem a určitě se domluvíme. 

Stavte se!

Epilepsie, dítě & škola pohledem epileptologa

Epilepsie, dítě & škola pohledem epileptologa

Stanovení diagnózy epilepsie u dítěte je bezesporu stresujícím momentem v životě každého rodiče. První informace o tomto onemocnění poskytuje ošetřující lékař. Nicméně některé zásadní otázky mohou být po první, ale i dalších návštěvách nezodpovězeny. Zažili jste podobnou situaci? Využijte jedinečnou příležitost webináře s dětskou epileptoložkou Fakultní nemocnice v Motole.

První pomoc při epileptickém záchvatu

První pomoc při epileptickém záchvatu

Epileptický záchvat nemusí být vždy dramatický. Pokud ovšem dostane člověk velký křečový záchvat, při kterém nevnímá, může pro něj být nebezpečný. Správně poskytnutá první pomoc může zachránit lidský život. Kdy je potřeba ji poskytnout? A jak?

Éčko, komunita & zahrada Společnosti E

První pomoc při epileptickém záchvatu

Věděli byste, jak se zachovat, pokud má někdo ve Vašem okolí epileptický záchvat? Pomoc je jednoduchá, zachovat klid, nepodléhat panice a držet se následujích čtyř bodů. 

Letáček první pomoci si můžete stáhout ve formátu PDF. 

Děkujeme za podporu Rozvoje komunitního projektu Společnosti E