Éčko
komunita & zahrada Společnosti E

Přijďte s námi sousedit!

Vytváříme pro vás místo, kde nám bude dobře. Kde se naučíme novým a inspirativním věcem, kde potkáme příjemné sousedy a kam se budeme rádi vracet.

Nově jsme otevřeli komunitní centrum a komunitní zahradu Éčko. Proč zrovna "Éčko"? Protože jsme empatičtí, energičtí, extrovertní. Ale hlavně, pomáháme lidem s epilepsií. Především od toho tu Společnost E a Aranžérie jsou.

Sídlíme v Liškově ulici v domě se zahradou, která naskýtá mnoha příležitostí. Chceme se s vámi o tento kousek zelené oázy uprostřed sídliště podělit.

Co pro vás chystáme?

Kreativní květinové workshopy, tvořivé dílničky pro děti, zajímavé webináře, přednášky o bylinkách, společná setkání, možnost pronájmu vyvýšeného záhonku, měsíční newsletter plný informací a inspirací z vašeho okolí.

Jak se mohu zapojit?

Rádi se s vámi budeme potkávat na námi připravených akcích. Stačí si vybrat z naší nabídky, přihlásit se prostřednictvím formuláře a dorazit. 

Pokud byste rádi nějakou akci v našich prostorách zorganizovali, stačí nás kontaktovat emailem, nebo telefonem a určitě se domluvíme. 

Připravované akce

Jak redukovat stres

Jak redukovat stres

Stres je nedílnou součástí našich životů. Tak jak s ním žít? Naučte se techniky a cvičení pro vyváženější život a zapojte je do každodenní rutiny. Pojďte s námi naleznout balanc.

Workshop – mechové obrazy

Workshop – mechové obrazy

Během workshopu si vytvoříte obraz ze stabilizovaného mechu. Bezúdržbovou dekoraci, která vám bude dělat radost roky.

Děkujeme za podporu Rozvoje komunitního projektu Společnosti E