Školení o epilepsii ve firmách

Epilepsie? Žádná křeč

Ukážeme vám, že i s epilepsií to jde

V České republice s ní žije 100 tisíc lidí, to je každý stý. Není vidět, a tak je vysoká pravděpodobnost, že někoho s ní znáte nebo za svůj život poznáte. Může to být váš stávající nebo budoucí kolega.

Anebo se vám už někdo svěřil a vy chcete být připravení? Diagnóza není rozhodující, kvalifikace a schopnosti jsou. Otevřete dveře různorodosti a rozšiřte své možnosti. Panika není na místě, stačí jen vědět pár věcí.

Co nabízíme?

Pomůžeme i vám, aby se každý cítil být součástí vašeho týmu. Sami ukazujeme, že s epilepsií to jde. Každý druhý člen naší organizace má zdravotní handicap.

Skupinová školení

Můžete si vybrat jedno konkrétní školení, nebo vám sestavíme balíček dle vašich požadavků.

  • Beseda s experty na téma „S epilepsií v práci bez obav“ a s životním příběhem člověka s epilepsií
  • Beseda s experty na téma „Život s epilepsií” a s životním příběhem člověka s epilepsií
  • Kurz první pomoci 

CENA za školení: od 14 950 Kč bez DPH

Podrobnou sktrukturu a ceník školení naleznete zde.
Rádi vám připravíme školení na míru.

Individuální poradenství 

Nabízíme jednorázová poradenství a pravidelné konzultace s našimi experty. Pomůžeme vám:

  • Nastavit různorodé a inkluzivní prostředí ať už v celé firmě, nebo v rámci konkrétního týmu
  • S přípravou bezpečného pracovního prostředí a konkrétními situacemi poskytnutí první pomoci při epileptickém záchvatu
  • Získat know-how při čerpání dávek pro vaše zaměstnance a kolegy
  • V psychologické podpoře vašich zaměstnanců

CENA: zdarma ke skupinovému školení

Pro bližší informace kontaktujte koordinátorku Michalu Radotínskou emailem na michala.radotinska@spolecnost-e.cz.

Co získáte?

Kdo je připraven, není zaskočen. A kdo je dostatečně informován, má o to větší výběr z kvalitních uchazečů. Nastavte zdravé klima ve své firmě. Vaši zaměstnanci se u vás budou cítit bezpečně. 

Lepší výběr kandidátů

Rozmanitost na pracovišti

Bezpečné pracovní prostředí

Reference

Zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním je ve Skupině ČEZ jedním z významných pilířů péče o zaměstnance. Z toho důvodu jsme zahájili spolupráci se Společností E, na které oceňujeme komplexnost, odbornost a profesionalitu poskytovaných služeb. Na základě webinářů a přednášek, které společně organizujeme, našim zaměstnancům pomáháme odkrývat tabu a boříme předsudky. V neposlední řadě jsme rádi, že naši zaměstnanci mají možnost bezplatně využívat týmu odborníků a jejich služby individuálního poradenství.
Petra Junger Manažerka útvaru diverzita a inkluze, personalistika ČEZ
Děkuji za společnou realizaci besed pro naše zaměstnance. Díky teoretické přednášce a mnohým ukázkám jsme byli schopni si udělat obrázek o tom, co všechno se za slovem epilepsie "skrývá" a jak zajistit bezpečné pracovní prostředí, ve kterém se každý náš zaměstnanec cítí dobře. Velký dík patří Vašim kolegům, kteří vyprávěli svůj příběh. Všichni byli vynikající, otevření a z dnešní zpětné vazby zaměstnanců je patrné, že jejich příběh o každodenním životě s epilepsií měl největší přidanou hodnotu.
Věra Báčová HR Generalista Generali Česká pojišťovna

Naši lidé

Sami ukazujeme, že s epilepsií to jde. Každý druhý člen našeho týmu má epilepsii nebo jiný zdravotní handicap. Spolupracujeme napříč odbornostmi a osobními zkušenostmi.

Jsme rozmanití a odlišní. Naštěstí. Různorodost je inspirativní. Diverzita zbavuje strachu, přináší příležitosti, proto ji rádi otevíráme dveře.
Alena Červenková předsedkyně Společnosti E
Zaměstnavatel otevřený všem uchazečům, schopný vyjít vstříc osobám s handicapem má o to větší výběr. To mohu potvrdit z vlastní zkušenosti.
Radka Svobodová Compliance manager, FoxconnCZ
Odlišnost nás učí. Epilepsie s sebou přináší překážky, většina z nich je ale domnělá. Zbořme je spolu. Ostatní Vám pomůžu přeskočit. Stojí to za to.
Patrik Mrázek šéfredaktor epizona.cz
Pomůžu vám porozumět široké paletě pojistných a nepojistných dávkových systémů. Svůj přesah vnímám také na poli diskriminace v oblasti zaměstnání a bydlení, nájemních smluv, vyživovací povinnosti nebo exekuční problematiky.
Filip Kruncl Sociální pracovník - oddělení hmotné nouze Úřadu práce
Zachránit život může každý. Čím víc lidí jsem naučila první pomoc, tím bezpečněji se cítím. První pomoc je mým denním chlebem v teorii i praxi.
Pavla Švecová zdravotnická záchranářka, lektorka první pomoci, Life Support