Epilepsie a sport: Sabiny cesta k psychické pohodě

Lékaři se shodují, že sport průběh epilepsie prokazatelně zlepšuje. Více fyzické aktivity může znamenat méně stresu i záchvatů. Přijďte si poslechnout příběh Sabiny, která by si svůj život bez sportu už ani nedokázala představit. Vrátil ji zpátky do hry.

13. dubna 2022
cena: zdarma (nutná registrace)
kde se koná: online (aplikace MS Teams)

„S chronickým onemocněním je lepší naučit se žít, ne se mu poddat,“ popisuje Sabina svůj vztah k epilepsii. Ta jí do života vstoupila, když jí bylo 18 let. A podobně jako jiným, to Sabině otočilo život o 180 stupňů: nový režim, návštěvy lékaře, medikace, omezení a stres. Zlomovým okamžikem pro Sabinu bylo znovuobjevení sportovní vášně, o kterou ji zpočátku nemoc připravila. Dnes si Sabina opět užívá života a sport je podle ní jedním z důvodů, proč je toho schopna. Jejím dosavadním osobním rekordem je zdolání 50km běhu Spartan Ultra. 

Chtěla bych všem vzkázat, ať se nevzdávají a jdou si za svými sny. Ať se epilepsií nenechají definovat. Protože život je krásný!

Pro účast na webináři je třeba se přihlásit skrz tento formulář. V den konání Vám zašleme do emailu odkaz, přes který se připojíte.

na který Vám v den konání zašleme odkaz pro přihlášení na webinář
který bychom použili v případě náhlé změny
Webináře pro Vás pořádáme díky finanční podpoře nadnárodní farmaceutické společnosti UCB. Děkujeme! Z webináře bude pořízen audiovizuální záznam.