Fialový klub

Pomáhat je přirozené
Podpořte nás pravidelným darem a staňte se členem Fialového klubu

Představte si, že celý váš život je jako hra na babu. Nikdy nevíte, kdy, kde a jak ji dostanete. Musíte být pořád ve střehu. Už nikdy nepřestanete hrát. S epilepsií je to podobné, jenomže to není zábava, ale obrovský stres. 

Petra
Pro lidi s diagnozou, která není vidět, jako například epilepsie, je těžké si najít práci. Čelí diskriminaci a stigmatu. Díky darům od členů Fialového klubu jsme Petře pomohli najít zaměstnání, které miluje. Staňte se součástí klubu a pomozte dalším Petrám najít job snů.

Petr
Petr přišel kvůli epileptickým záchvatům o práci. Pravidelné dary nám pomáhají šířit osvětu mezi zaměstnavateli. Vzděláváme je a vedeme k tomu, aby se nebáli zaměstnat lidi s epilepsií. Vaše pravidelné dary nám pomohou zajistit, aby se příběh Petra už neopakoval.

Martina
Dětem s epilepsií je často odpírána možnost chodit do školní družiny. Stejně jako Aničce. Díky pravidelným darům jsme jí ale místo zajistili, a její matka Martina si tak udržela zaměstnání. Vstupte do Fialovému klubu a usnadněte život dalším Aničkám a Martinám.

Díky pravidelným darům pomůžeme každý den alespoň jednomu člověku s epilepsií

Syna nechtěli přijmout do školky, nevěděla jsem, co dělat. Petra ze Společnosti E mi ale rychle pomohla. Syn teď do školky chodí.  Cítím, že to můžu zvládnout.
Zuzka

Jsme vaší prodlouženou rukou v pomoci lidem s epilepsií

Epilepsie není jednorázové neštěstí, ale dlouhodobý problém. Ačkoli si každé formy daru vážíme, jen pravidelné příspěvky nám pomáhají opravdu efektivně podporovat lidi s epilepsií po celý jejich život. Děkujeme.

Pravidelným darem se stáváte členem Fialového klubu, členem naší dárcovské rodiny.

Proč darovat pravidelně?

společně vracíme život lidem s epilepsií do jejich rukou

pro vás je to nejjednodušší cesta podpory a pro nás ta nejúčinnější

výši daru si určíte vy, kdykoliv ho můžete změnit, zrušit