Zklidňující techniky pro psychickou pohodu

Uvolnění ve vánočním shonu - na webináři se seznámíte s technikami, které vám mohou pomoci zastavit se nejen před Vánoci.

14. prosince 2023
cena: zdarma (nutná registrace)
kde se koná: online (aplikace MS Teams)

Pojďte se s námi uvolnit ve vánočním shonu. A nejen v něm!

Stres, nedostatek odpočinku a únava jsou častým spouštěčem epileptických záchvatů. Pro každého člověka s epilepsií je psychohygiena základ. Stejně jako by terapie nefungovala bez medikace (v případě, že je lékařem ordinovaná), není účinná farmakoterapie bez kvalitní životosprávy. Jedná se o spojené nádoby.

Několik praktických technik pro zklidnění mysli má pro Vás připravené psycholožka a vědkyně Lucie Klůzová Kráčmarová, naše dlouhodobá ambasadorka a externí spolupracovnice.

Na webináři probereme následující témata:

  • Jak začít s relaxací
  • Nastavení psychiky
  • Relaxace kdykoliv a kdekoliv

  • Autogenní trénink - metoda relaxace, která využívá sebe-sugesci k dosažení fyzické a mentální uvolněnosti. Jedná se o systematický proces, kde jednotlivec pomocí opakování klidných afirmací ovlivňuje svůj vlastní stav těla a mysli. Cílem autogenního tréninku je snížit stres, zlepšit spánek a podporovat celkový pocit pohody.

Pro účast na webináři je třeba se přihlásit skrz tento formulář. V den konání Vám zašleme do emailu odkaz, přes který se připojíte.

Webináře pro Vás pořádáme díky finanční podpoře nadnárodní farmaceutické společnosti UCB, ČEPS, ÚV a MZ ČR. Děkujeme!  Z webinářů pořizujeme audiovizuální nahrávky, které následně na Youtube kanále Společnosti E nabízíme ke zhlédnutí v podobě záznamu.