Podpořte lidi s epilepsií

Věděli jste, že epilepsie patří k nejčastějším neurologickým onemocněním na světě? Potýká se s ní zhruba 1 člověk ze 100 bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Epilepsie je závažné onemocnění, které společnost nebere dost vážně

Není totiž vidět. A právě to chceme změnit. Naším posláním je pomáhat lidem s epilepsií a zapojit do této pomoci každého z vás. Jen díky osvětě můžeme zlepšit přijetí lidí s epilepsií ve společnosti a usnadnit jim zvládnutí náročných životních situací.

Pomozte nám ukázat světu neviditelný problém. Staňte se naším dárcem

Děkujeme vám

Naši dárci

Dárcem a členem Fialové klubu jsem se stala, protože jsem neurolog a mám v péči pacienty s epilepsií. Domnívám se, že řada z nich potřebuje nejen medikamenty, ale i pomocnou ruku v dalších oblastech každodenního života. Děkuji, že jim v tom pomáháte.
dárkyně Renáta
Společnost E podporuji, protože se mi líbí a chci, aby fungovala dál. A jsem také epileptik, tak se snažím takto pomoci sobě i druhým. Děkuji týmu Společnosti E.
dárce Lubomír
Podporuji projekty Společnosti E, protože ráda podporuju tam, kde mi pomoc dává smysl jako celek. Pro mě je za tím konkrétní člověk, který díky mému malému přispění dostane možnost pracovat, být součástí kolektivu, žít.
dárkyně Zuzka
S epilepsií žiji od dětství. V nedávné době jsem ale sám musel požádat o radu Společnost E, která mi ochotně a bezplatně vyhověla a pomohla. To byl ten okamžik, kdy jsem si uvědomil, jak důležitá je nestranná podpora nezávislých lidí, kteří jsou ochotni pomoci. Chtěl jsem se též sám odvděčit těmto lidem a zároveň tak přispět i ostatním. Toto si myslím je důležité jak pro pacienty, tak pro jejich rodiny
dárce Michal
Bude to asi deset let, co mi diagnostikovali epilepsii. Vím, jaké to je, když člověk musí žít s epilepsií a jak to může být těžké. Při prvním záchvatu lékaři podstrkují naději, že je vše OK a se slovy "nejste epileptik" vás vyvedou z ordinace. Jasně, že člověk se pak cítí v pohodě, ale život není film a nic není tak růžové. Přijde další záchvat, diagnóza, léky a pak už to je jako na horské dráze. Ze všeho se pak stává nezastavitelný kolotoč. S touto diagnózou není vůbec snadné najít práci a společenský život je spíše na bodu mrazu.
dárce Honza