Jednorázový dar

V České republice žije téměř sto tisíc lidí s epilepsií. Ačkoliv epilepsie není na první pohled vidět, dokáže s životem lidí zamávat.

Člověk se jí musí přizpůsobit a upravit své životní tempo dlouhodobě, někdy i na celý život. Ze začátku je to těžké. Objeví se plno otázek a pomůže vědomí, že na to není člověk sám. Od toho jsme tady my, Společnost E. Poskytneme informace, vyslechneme, poradíme, podpoříme a dáme možnost sdílení s osobami, které řeší obdobné těžkosti. 

Podporu u nás naleznou jak osoby, které mají epilepsii, tak jejich blízcí, nebo třeba učitelé, pečovatelé, trenéři či kolegové z práce. Jak se žije s epilepsií se můžete dozvědět z osobních výpovědí.

Čemu Váš dar poslouží?

Váš dar nám pomůže nabízet naše služby nadále zdarma.

Ať již někdo potřebuje pomoci v oblasti pracovně právní, školství, nebo potřebuje své aktuální problémy řešit s psychologem či třeba sdílet s druhými. Část naší práce spočívá i v komunikaci se státní správou, komunitou, převážně ale se samotnými lidmi s epilepsií tak, aby se na jejich potřeby nezapomínalo.

Co z toho budete mít?

  • dobrý pocit
  • odpočet od základu daně
  • budeme vás pravidelně informovat o tom, co se u nás děje
Nedávno mi byla taktéž diagnostikována epilepsie a tak si říkám, proč nepřispět. Sám začínám vnímat, jaké komplikace/omezení to může přinášet a to jsem na tom celkem dobře. Přeju hodně sil do života s touhle potvorou.
Matěj

Jak darovat

Přes Darujme.cz

Přeji všem krásné, kouzelné a pohodové svátky vánoční - zdraví/nemocní- je to jedno. Pokud to je jen trošku možné, zapojím se vždy ráda k takovému projektu jako je tento a vyzývám všechny lidičky ať taktéž konají, protože pořád se ukazuje, že je třeba osvěty o této nemoci. Děkuji všem
Petra

Přímo na účet

Číslo dárcovského účtu: 1922992389/0800

Pro platbu na účet můžete využít QR kód pro snadné zadání platby mobilním telefonem

QR kód pro platbu

Jiné formy podpory

  • kupte si kytku v Aranžerii
  • kupte si dres z kolekce ATEX EPI a my získáme 10 % z prodejní ceny

Věnujte nám svůj čas

  • moc rádi se s vámi budeme vídat jednou za čas, nebo pravidelně
  • pomoci nám můžete jako jednotlivci, nebo ve skupině
  • rádi si necháme poradit v rámci expertního dobrovolnictví, stejně tak vám najdeme nějakou administrativní činnost, na kterou nám nezbývají síly a čas, nebo se domluvíme na výpomoci se zahradou, či v dílně
  • nabídnout vám můžeme příjemné prostředí, laskavé kolegyně a kolegy a pocit z dobrého skutku
  • máte-li zájem napište na info@spolecnost-e.cz