Podporují nás

Společně zvyšujeme povědomí o tom, jak se žije s epilepsií. Pomáháme lidem, kterým epilepsie do života vstoupila, se s nenadálou situací vyrovnat.

Za naší více jak třicetiletou existenci se nám podařilo navázat dlouhodobá partnerství s firmami z různých oborů. Těší nás, že naší práci věří a my se na ně můžeme spolehnout. Společně tak zvyšujeme povědomí o tom, jak se žije s epilepsií, pomáháme lidem, kterým epilepsie do života vstoupila, se s nenadálou situací vyrovnat.

Občas se ptáme, co je k tomu vede? Proč zrovna my? A tady jsou pohledy některých z nich. 

Purple Technology

So Společností E spolupracujeme už od začiatku fungovania nášho nadačného fondu. Očaril nás ich ľudský a osobný prístup, úžasné výrobky a najmä ich spôsob pomoci a šírenie povedomia o zamestnancoch s epilepsiou. Naše kancelárie zdobia krásne machové obrazy z ich Aranžérie, kolegovia sa vždy tešia na workshopy, ktoré pre nás organizujú a my v nadačnom fonde sme vždy moc radi, keď sa môžeme stretnúť s pani Červenkovou a jej kolegyňami a porozprávať sa o tom, čo máme nové a čo ďalšie sa u nich chystá. 
Krištof Heger

UCB

UCB je biofarmaceutická společnost, která se zabývá vývojem a výrobou léků, mimo jiné také na léčbu epilepsie. Vše, co my v UCB děláme, je inspirováno pacienty a jejich potřebami. Vzděláváme lékaře a přinášíme informace o epilepsii také široké veřejnosti, např. na webu www.ucbcares.cz, a tak se snažíme bořit mýty a zlepšovat postavení lidí s epilepsií ve společnosti.
Martina Hazlingerová