Firmy, podpořte nás!

Epilepsie vstupuje do života lidí náhle, zničehonic. Jste zdraví, věnujete se studiu, práci, koníčkům, rodině a najednou se objeví záchvat, po kterém může přijít diagnóza epilepsie. Ledacos se změní. Vyrovnat se s touto situací bývá těžké jak pro nemocného, tak pro jeho blízké.

A od toho je tady poradenství Společnosti E. Pomáhá lidem s epilepsií a jejich blízkým překonávat těžkosti, které jim tato nemoc způsobuje.

Koho a co podpoříte?

Váš dar podpoří přímou práci našich kvalifikovaných poradkyň, které pomáhají osobám s epilepsií a jejich blízkým vyrovnávat se s překážkami a těžkými situacemi způsobenými nemocí. Každoročně se na nás obrátí s dotazem 200 klientů. 

Můžete také podpořit osvětu. Cílem vzdělávacích aktivit je zlepšovat život lidí s epilepsií. Jakmile víme, jak se zachovat v případě epileptického záchvatu, tak se nemusíme bát toho, že se něco takového může stát. Předsudky a stereotypy boříme během besed na školách, webinářů pro veřejnost, v rámci našeho projektu Epizóna, věnovanému problematice zaměstnávání, nebo skrze odborné články v médiích. 

V neposlední řadě uvítáme podporu našeho sociálního podniku Aranžérie. Květinové dílny zaměstnávající lidi s epilepsií, maminky pečující o handicapované dítě a seniory. 

Firemní dárci získávají

  • CSR posílí značku Vaší firmy, komunikace na našich sociálních sítích má dosah až 150 tisíc lidí za rok, na ně dosáhnete i vy,
  • odpisy z daní, 
  • možnost společně se učit nové a inspirovat se,
  • rádi vás zapojíme do inovace našich služeb a projektů, do rozvoje našeho sociálního podniku, případně i do vzdělávání,

Jak podpořit

Finanční dary

Máme rádi dlouhodobou spolupráci, ale uvědomujeme si, že závazek může být svazující. Alena Červenková, naše předsedkyně, s vámi probere, jaké projekty zrovna potřebují finanční podporu. Stačí ji napsat na email alena.cervenkova@spolecnost-e.cz, nebo zavolat na číslo 607 859 301.

Hmotné dary

Obdarujte nás hmotným darem či službou. Aktuálně uplatníme: mobilní telefon pro naše poradkyně, regály pro sociální podnik. Potěší nás, když nám zašlete nabídku na info@spolecnost-e.cz, nebo s námi vše proberete telefonicky: 702 005 678

Podpořte květinou

Aranžérie ráda připraví květinovou výzdobu na vaši firemní akci, pravidelně bude dodávat květiny na recepci, nebo připraví květinový workshop pro vaše zaměstnance, během kterého se mohou, ale nemusí dozvědět, jak zajistit první pomoc při epileptickém záchvatu.

Více o Aranžérii

Produkty ve spolupráci

Není třeba se omezit jen na přímý finanční, nebo hmotný dar. Můžeme spolu nabízet produkt či službu, z jehož prodeje půjde určitě procento na podporu našich aktivit. V současné době na této bázi spolupracujeme s firmou ATEX.

Více o spolupráci s firmou ATEX

Podporují nás

PURPLE FOUNDATION
ŽIVOT DĚTEM
MONETA
NADACE ČEZ
NADACE J&T
Dům u Agáty
cardion
ucb
mixit
JEŽ
EUCON
AREA TZB a.s.
WALTER GTAPHTEK CZ
PRAHA
Praha 12
Ministerstvo kultury
Ministerstvo zdravotnictví České republiky
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Úřad vlády České republiky
RAUL!
Nadace člověk člověku
SmartEmailing