Kariéra

Hledáme lektory a lektorky pro vzdělávání a osvětu

Zlepšujeme životy lidí s epilepsií. Důležitou součástí našeho snažení je také aktivní šíření osvěty o diagnóze ve společnosti. A k tomu potřebujeme právě Tebe, nového lektora, který by vedl besedy o epilepsii a životě s ní.

Osvětové besedy pořádáme napříč Českou republikou. Většinou vyrážíme do terénu, pandemie nás ovšem naučila naše aktivity z části přesunout do online prostoru.

Besedy pořádáme už třetím rokem a za tu dobu jsme obrazili několik desítek firem, vzdělávacích institucí a dalších organizací. Co je to epilepsie a jak se s ní žije jsme za tu dobu vysvětlili stovkám zaměstnanců, zaměstnavatelů, pedagogů, ale také žáků a studentů.

Jak besedy probíhají? Besedu tvoří odborná teoretická část (přednáška o epilepsii) a autentické vyprávění člověka s epilepsií, který sdílí své zkušenosti s touto nemocí. Tvým úkolem by bylo zajistit teoretickou část přednášky.

Lektorka přednášející na besedě
Posluchači besedy z liberecké ZŠ

Co nabízíme

  • Dohodu o provedení práce (brigádu), organizujeme cca 1 besedu měsíčně.
  • Odměnu: 450,-/h.
  • Příjemnou atmosféru neziskové organizace – v nezisku jsou fajn lidi 😉.
  • Zaškolení (placené) a týmovou spolupráci jako samozřejmost. Nehodíme Tě rovnou do vody, se vším ti pomůžeme.
  • Možnost pracovat v terénu i z domova – záleží na našich a klientových možnostech a preferencích.

Koho hledáme

  • Studenty nebo absolventy zdravotnických oborů, pedagogiky a speciální pedagogiky; záchranáře; instruktory první pomoci; sociální pracovníky nebo kohokoliv, kdo chce dělat dobrou věc, sebevědomě vystupuje před lidmi a ví něco o epilepsii.
  • Někoho, kdo je schopen za besedou vyrazit na cestu a stejně tak mu nevadí online forma přednášení. Na prezenční přednášky vyjíždíme zejména po Praze a Středočeském kraji.
  • Člověka, který je časově flexibilní.
Slide z prezentace o první pomoci
Foto z besedy - záběr na přednášející u tabule v liberecké základní škole

Kontakt

Jestli Tě inzerát zaujal a chtěl/a bys více informací, ozvi se nám a připoj pár řádků o sobě: