Spouštíme konzultace pro lidi v úzkých. Nejen s epilepsií.

Ve Společnosti E jsme tu pro vás i v nouzovém stavu. Naši odborníci jsou v době pandemie k dispozici online a zdarma všem potřebným.

Obavy jsou přirozené. Potřeba pobavit se s někým o svých starostech zdravá. A rozhovor s člověkem, který vám naslouchá, přináší úlevu.

V nouzovém stavu nepřestáváme fungovat. Naopak si uvědomujeme, že naši podporu můžete potřebovat víc, než dřív. Chceme vám v době pandemie nabídnout to, co dobře umíme. Psychosociální poradenství, v němž vám zdarma poradíme, jak řešit svou sociální situaci. Můžete s námi sdílet starosti, jak zvládat život v této mimořádné době. Pro chvíle osobní krize vám bude k dispozici psycholožka.

Ozvěte se nám:

  • Telefonicky: 702 005 678 (po – st 8:00-15:00)
  • Emailem: info@spolecnost-e.cz (email funguje stále a my odpovídáme!)
  • Přes rychlý formulář: http://www.spolecnost-e.cz/kontakt-zadost  
  • Nově přes skype: po domluvě, můžeme se i vidět

Podporu vám poskytuje zkušený tým sociálních pracovnic, psycholožka, lékaři a právnička. Všichni mají dlouholetou zkušenost s problematikou epilepsie.

Je možné, že potřeba pobavit se s někým o svých starostech poroste nejen u lidí s epilepsií. Jsme proto připraveni po dobu ohrožení koronavirem naše poradenství rozšířit. Obracet se na nás mohou nejen lidé s epilepsií, ale také jejich blízcí, zaměstnavatelé, učitelé, zdravotní pracovníci, senioři, prostě kdokoliv. 

Přičichněte si k dobru

Pokud nám fandíte a chtěli byste naši snahu nenechat lidi v úzkých nastartovat, můžete naše krizové poradenství podpořit koupí Kouzelné květiny. Přivoňte si, voní dobrem. Stanete se našimi hrdiny a rádi vám pak na tomto místě poděkujeme! 

Voňavé kouzlo tím ale nekončí. Objednávkou Kouzelné květiny dáte našim kolegyním a kolegům z dílny příležitost začít znovu pracovat. Příprava květinových dekorací v naší sociální dílně Aranžérii je pro ně často jediným příjmem. Vrátit zpět do práce je můžete právě vy.

Tým Společnosti E, Alena, Lenka, Petra