Rozhýbejte pomoc lidem s epilepsií

Hejbání, hejbání, všechny smutné zahání! 🙂

Ode dneška nám můžete Pomáhat pohybem. A nebude vás u toho ani trochu bolet peněženka, jen svaly. Tomu říkáte VYHRAJTE. Nově nás najdete v aplikaci EPP od Skupiny ČEZ Pomáhejte pohybem, díky které máte uživatel možnost vlastního aktivního pohybu určovat, které projekty a jakou výši má Nadace ČEZ finančně podporovat. Chceme druhý dodávat sílu vypořádat se s náročnými životními situacemi. A vy budete u toho. Každým rozhodnutím krokem jsme cíli blíž. Děkujeme! 👍

www.pomahejpohybem.cz

Aplikace Pomáhej pohyb, která může fungovat i jako klasický sportovní tracker, zaznamenává pohyb uživatele (např. Chůzi, běh, jízdu na kole, lyžování, třeba i vnitřní aktivitu typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, době, tempu či vzdálenost také generuje tělo. Tyto tělo můžete kdykoli věnovat některým z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací.

Pokud uživatelé aplikace používají svůj pohyb nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. A mezi nimi jsme i my. Vaše příspěvky půjdou na PR a marketing Fialového klubu a Aranžérie.

Na obrázku může být: 1 osoba, stojí, telefon a outdoor

 

Ve Fialovém klubu dáváme dohromady jádro příznivců, kteří se stanou prodlouženou rukou naší pomoci! Cílem Fialového klubu je podpořit psychosociální poradenství pro lidi s epilepsií. V případě pandemie jsme ho nabídli všem, kdo se nacházejí v úzkých. A budeme v tom pokračovat. 

 

Stejně důležité je i vaše podpora lidí, kteří pracují v našem sociálním podniku – květinové dílně Aranžérii. Během koronakrize přišli o zakázky. Potřebují se vrátit k práci, která je pro ně často jednou možným zdrojem obživy. I s epilepsií se dá dobře žít!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + twenty =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..