Společně toho dokážeme víc!

Řídíme se tím, že člověk by měl pro dobrou věc udělat alespoň to málo, co dokáže zvládnout. S vaší podporou dokážeme nabídnout více služeb pro více lidí s epilepsií.

Speciální nabídka! Sportovní kolekce ATEX EPI
Speciální nabídka! Sportovní kolekce ATEX EPI Speciální nabídka! Sportovní kolekce ATEX EPI Speciální nabídka! Sportovní kolekce ATEX EPI

Staňte se členem

Žijete s epilepsií?  Žije s touto nemocí váš blízký? Zajímají vás novinky ze světa epilepsie? Nebo nás prostě jen chcete podpořit?

Staňte se členy naší organizace.

Podpoříte nás v našem úsilí o zlepšování životů lidí s epilepsií a jejich blízkých. Díky členství získáte slevy na náš pobyt, zasílání newsletteru Společnosti E na email každý měsíc, vzdělávací materiály zdarma a přednost při hledání nových zaměstnanců v Aranžérii.

Roční členství stojí 350 Kč.

Chci se stát členem Společnosti E

Staňte se dobrovolníkem

Vyznáte se v IT, grafice, PR, fotíte nebo umíte něco úplně jiného a myslíte si, že byste nám mohli být nápomocní? Staňte se naším dobrovolníkem. Každého, kdo věnuje volnou chvilku pro dobrou věc, si nesmírně vážíme. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu info@spolecnost-e.cz nebo na telefonním čísle +420 241 722 136.

Příklady dobrovolné pomoci:

  • Aktivním vyhledáváním obchodních příležitostí a kontaktů pro sociální podnik Aranžérie.
  • Telefonickým fundraisingem – pomůžete nám přímo podpořit naše projekty a tím lidi s epilepsií a jejich blízké.
  • Reprezentováním na akcích, kterých se účastníme (Veletrhy neziskovek, komunitní akce…)
  • Prodej výrobků Aranžérie na trzích a městských slavnostech.
  • V sezóně výpomocí s vytvářením výrobků (vánoční, velikonoční dekorace), které Aranžérie nabízí k prodeji.
  • Překladem materiálů do cizích jazyků.
  • Účastí na osvětových přednáškách.

Staňte se naším dárcem

Děkujeme, že máte zájem nás podpořit, moc si vážíme vaší důvěry!

Díky pravidelným finančním darům jsme schopní zajistit fungování dlouhodobých projektů a zejména zafinancovat ty položky, na které se obtížně získávají peníze od firem či z grantů.

Pro zaslání příspěvku prosím využijte náš bankovní účet 1922992389/0800 nebo platební bránu níže. Pokud máte zájem, rádi Vám vystavíme potvrzení o daru nebo sepíšeme dárovací smlouvu. V tomto případě nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu info@spolecnost-e.cz