Otevíráme Fialový klub dárců na podporu lidí s epilepsií

Přičichněte si k dobru. Postavte se s námi do přední linie úsilí o lepší život lidí s epilepsií v ČR! S touto nemocí žije zhruba 1 ze 100 lidí. Chybí osvěta i poradenství. Změňte to s námi a staňte se členy našeho Fialového klubu!

Původně jsme fialový klub plánovali otevřít na květnové oslavě 30 let Společnosti E. V době pandemie ale nevíme, kdy a jak se bude konat. Proto jsme přišli s nápadem, jak můžete skrze Fialový klub pomáhat hned teď!

Proč se zapojit? 

Chceme dát dohromady jádro našich příznivců, kteří nám pomohou v úsilí o podporu lidí s epilepsií. Staňte se naší prodlouženou rukou!

Dokud bude trvat pandemie, půjdou vybrané prostředky především na rozšíření nabídky našeho online psychosociálního poradenství pro lidi v úzkých. Protože to dobře umíme. A protože potřeba pobavit se s někým o svých obavách a starostech možná poroste nejen u lidí s epilepsií, jsme připraveni toto poradenství poskytovat i lidem, kteří epilepsii nemají.

A proč Fialová? Fialová je mezinárodní barvou epilepsie. 

Jak se zapojit? 

Za 600 Kč (50 Kč měsíčně) podpoříte člověka, který potřebuje naši pomoc.

 • Stanete se členem party, která zlepšuje životy lidí s epilepsií v ČR.
 • Pomůžete rozvíjet projekty Společnosti E a můžete se do nich přímo zapojit.
 • Získáte přístup k novinkám pro dárce a jako bonus vám zašleme naše tiskoviny.
 • Poděkujeme vám na webovkách a získáte potvrzení o daru, který lze odečíst z daní.
 • A hlavně –  díky 600 Kč dokážeme realizovat 1 hodinu odborného psychosociálního poradenství. A pomoci tak lidem, kteří to nutně potřebují.

Za 1 200 Kč (100 Kč měsíčně) podpoříte navíc osvětu o epilepsii a Aranžérii.

 • Získáte všechno jako fialový člen a podpoříte navíc realizaci osvětových přednášek o epilepsii na školách po celé ČR. V projektu chceme pokračovat. Chystáme online verzi a čekáme na uklidnění situace ve školství. Pandemie nás nezastaví:)
 • Jako bonus vám (nebo vašemu blízkému) si u nás na Praze 4 můžete vyzvednout sezónní malou kytičku z naší květinové dílny Aranžérie, která kvůli pandemii přišla o většinu firemních odběratelů. Dáte tím našim kolegyním a kolegům z dílny příležitost opět začít pracovat. Příprava květinových dekorací v naší sociální dílně Aranžérie je pro ně často jediným příjmem. Poslat do práce je můžete právě vy.
 • (Při měsíčních platbách květiny jako poděkování za roční členství.)

Alespoň 10 000 Kč (1000 Kč měsíčně).

 • Budeme partnery s osobním přístupem. Vyberete si, do jakého z našich projektů budete chtít své peníze investovat (např. poradenství pro lidi s EPI, sociální podnik Aranžérie, osvětové besedy…)
 • Společně vymyslíme, jak vše propojit s CSR vaší firmy
 • Dar si můžete odečíst od základu daně a spojit je s objednávkou Kouzelné květiny od Aranžérie. Dáte tak svým zaměstnancům nebo klientům vědět, že vám záleží na dobré věci, a potěšíte je květinou třeba při home office.

Členství v klubu je roční a k ničemu konkrétnímu nezavazuje. Lze jej kdykoliv zrušit.

Zadáte-li pravidelnou měsíční platbu, dáte nám v naší práci větší jistotu! Děkujeme.