Letní dětský tábor pro děti s epilepsií je za námi

Prázdniny jsou v plném proudu a za námi je další ročník letního dětského tábora pro děti s epilepsií, který se letos stejně jako vloni konal v areálu Havlišova mlýna v Jindřichovicích u Želetavy. Jsme velice potěšeni, že se letošní ročník díky skvělé spolupráci s vedoucími a praktikanty vyvedl, „naše“ děti byly nadšené a odnášejí si z tábora spoustu hezkých zážitků. Tentokrát bychom se s Vámi rádi podělili nejen o fotografie z tábora, které dokreslují úžasnou atmosféru, která na táboře zavládla, ale také o reakce rodičů na průběh tábora a péči poskytnutou ze strany Společnosti „E“. Děkujeme za všechny (nejen) pozitivní ohlasy a těšíme se na další ročník tábora.

Byli jste spokojeni s organizačními záležitostmi před konáním LDT?

Ano – naprosto spokojení, přístup paní Stehlíkové je obdivuhodný, je vidět, jak se říká, “ že je člověkem na svém místě“.

Je pro Vás projekt letního dětského integrovaného tábora pro děti s epilepsií důležitý?

Ano. Tento tábor je pro nás, s dítětem trpící nějakou nemocí, velmi důležitý a hlavně s jakou vervou se do tohoto pouštíte, je obdivuhodné. Za to Vám všem moc děkujeme!!!!!!!!!!!

Uvažujete, že Vaše dítě na tento tábor znovu v následujícím roce přihlásíte?

Ano – 100% mě jako rodiči to pomohlo v tom, že jsem nabrala další síly na boj s Denískovým osudem a Dendovi tábor přinesl nové kamarády, nový náhled na svět a hlavně kopec zábavy a zážitků.

Vrátilo se Vaše dítě spokojené?

Matyáš se vrátil velmi spokojený a již mezi dveřmi mě žádal, abych ho přihlásila na příští rok. Myslím, že to hovoří samo za sebe

Je pro Vás projekt letního dětského integrovaného tábora pro děti s epilepsií důležitý?

Ano, velmi. Přináší synovi nové zážitky a dobrodružství a mně klid, že je v prostředí, kde epilepsie není jen handicapem, ale je vnímána jako součást života.

Vaše další sdělení k organizaci a průběhu LDT atd.

Tomáš přijel spokojený, nadšený a těší se již na další tábor.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × one =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..