Přijďte s námi sousedit!

Chceme pro vás vytvořit místo, kde vám bude dobře. Kde se naučíte novým a inspirativním věcem, kde potkáte příjemné sousedy a kam se budete rádi vracet. V dnešní hektické době je skoro luxus se zastavit a nadechnout. Načerpat inspiraci. Ponořit ruce do hlíny. Lehnout si do trávy. Společně posnídat…

O nás

Není nám lhostejné, jak žijí lidé kolem nás. Proto před 31 lety vznikla nezisková organizace Společnost E, která pomáhá lidem s epilepsií žít lepší život. Před 8 lety jsme založili sociální podnik a květinovou dílnu Aranžérii, kde zaměstnáváme lidi s epilepsií, maminky pečující o handicapované děti a seniory.

Letos pro vás nově zakládáme komunitní centrum a komunitní zahradu Éčko. Proč zrovna „Éčko“? Protože jsme empatičtí, energičtí, extrovertní. Ale hlavně, pomáháme lidem s epilepsií. Především od toho tu je Společnost E a Aranžérie.

Sídlíme v Liškově ulici ve vilce se zahradou, která naskýtá mnoha příležitostí. Chceme se s vámi o tento kousek zelené oázy podělit.

Veškeré informace o komunitní zahradě, programu, kontakty a další potřebné informace naleznete na stránkách: https://www.aranzerie.cz/ecko/

 

DSC_6147

 

 

logolink-OP-PPR