Jak jsme slavili 25. výročí založení Společnosti “E”

Pokud náš web sledujete pravidelně, tak vám jistě neuniklo, že se u nás stále něco děje. Ať je léto nebo podzim, u nás se nikdy nenudíme. A nejinak tomu bylo v měsíci říjnu. Rok 2015 je pro nás velice speciální, protože právě letos slaví Společnost „E“ 25 let od svého založení. A při této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat speciální podzimní aranžovací workshop, na kterém nechyběli naši klienti, lidé, kteří měli chuť si zaaranžovat, ale také novináři, kteří se přišli podívat, co že se to v Aranžérii vlastně děje.

A co že jsme si na tento den vlastně připravili? Na programu bylo vytváření podzimních aranží nejen z dýní, které si účastníci workshopu posléze mohli odnést domů. Speciální místo patřilo také dětem, které měly možnost vytvořit si vlastní podzimní dekorace v dětském aranžovacím koutku. Celé odpoledne se neslo v krásné atmosféře, kterou nám kromě jiného zpříjemnily také výborné domácí dorty z Mamacoffee.

Předsedkyně Společnosti „E“ Alena Červenková k tomu dodává: „K 25 letům existence Společnosti „E“ ze srdce přeji, aby si i v dalších desetiletích udržela své pevné místo v poskytování podpory lidem s epilepsií. Budeme se i nadále ze všech sil snažit Vám být  nablízku a pomoci v mnoha životních situacích, starostech, ale i radostech, se kterými se na nás obracíte. Přeji Vám všem, kterým je naše podpora adresována, abyste i s epilepsií vedli hezký život a našli pochopení pro své onemocnění i ze strany těch, pro které je epilepsie velká neznámá.“

Děkujeme všem, kteří se workshopu a oslavy v jednom zúčastnili a těšíme se s vámi na viděnou na některé z dalších akcí.

Tým Společosti “E”

IMG_0002IMG_0072IMG_0169IMG_0012IMG_0023IMG_0152IMG_0153IMG_9919IMG_9945IMG_9986

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.