Epilepsie bez ostychu!

Mnoho lidí si klade otázky, jako jsou tyto: „Co dělat, když mě přepadne záchvat na ulici?“ „Kdo se o mě postará?“ Pravda je ale taková, že nikdo by si takové otázky nepokládal, pokud by každý věděl, jak epileptický záchvat vypadá, popřípadě jakou pomoc epileptik vyžaduje.

S tímto problémem se také začala zabývat společnost HealthInfo.

Společnost HealthInfo vyrábí náramky nejen pro epileptiky, kteří v případě záchvatu předejdou nepříjemným omylům. Na stránkách www.healthinfo.cz můžete nahlédnout do jejich širokého sortimentu.

Doplňky informující o zdravotním stavu člověka jsou však sporné téma. Ne každý je pro jejich nošení. Setkali jsme se s názory lidí, kteří tvrdí, že náramek je jakési „stigma“ a že se necítí dobře, když je na první pohled vidět, že mají zdravotní problém.

My však zastáváme ten názor, že je lepší informovat i za cenu zanedbatelné újmy na estetice, než utrpět zranění, která Vás poznamenají po zbytek života. Ostatně, tento názor zastávají i odborníci z oboru, jako je pan Břečka, ředitel Kamenických záchranářů, nebo pan Letocha ze Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí.

PR prezentace
panda epilepsy

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.