klub

Nedílnou součástí Společnosti E je klubová činnost. Kluby totiž mohou splňovat potřebu člověka nebýt sám, být s někým, kdo má podobné zájmy, zážitky i starosti. Proto již od roku 1992 provozujeme kluby Společnosti E v různých částech České republiky.

Každý z klubů má svého klubového vedoucího, který se stará o pestrý program a aktivity nejrůznějšího charakteru od aktivizačních činností po výlety do přírody. Výhodou jednotlivých klubů je dostupnost zájmových aktivit pro lidi s epilepsií a případně řešení svízelných situací spojených s epilepsií  i mimo Prahu.

Kluby Společnosti E


Klub E Praha

  • Schůzky pražského Klubu probíhají od 15.00 do 19.00 hodin v prostorách Společnosti E na Praze 4, v ulici Liškova 3.
  • Náplní schůzek je posezení mezi přáteli, využití zahrady Společnosti E, domlouvání návštěv kulturních zařízení, výletů a jiných víkendových akcí.
  • Pro Klub E v Praze nově zavádíme roční vstupné ve výši 400,- Kč (v průměru to vychází na symbolických 20,- Kč za setkání). Tento poplatek pokryje základní provoz domu (teplo, vodu, elektřinu v době konání Klubu). 

Kontakt: 241 722 136, e-mail: info@spolecnost-e.cz

 

Klub E Brno

Brněnský Klub E se schází v budově ÚMČ Brno (Kounicova 43, Brno). Nejsou tam klasické zvonky, ale musí se vyťukat kód 1002 a stisknout zvoneček.

Termíny schůzek: Každý třetí čtvrtek v měsíci 12:00 – 18:00 hod.

Náplň schůzek: různorodý výtvarný program (svíce zdobené ubrouskovou technitkou, suchá a živá vaba, nitěné vánoční zvonky, flisování a filsován atd.) Domlouvání návštěv kulturních akcí, výletů apod. A také přátelské rozmlouvání při kávě a čaji.

Pro Klub E v Brně nově zavádíme roční vstupné ve výši 350,- Kč. Tento poplatek pokryje základní provoz domu (teplo, vodu, elektřinu v době konání Klubu).

Kontakt na dobrovolnou vedoucí klubu: Milada Davidová, mobil: 604 260 619, e-mail: davidovamil@atlas.cz

 

Pozor změna: v Olomouci v září 3.9. a 17.9. od 15.30 hood. proběhne schůzka v kavárně Cafe Mahler, adresa: Horní náměstí 322/11, Olomouc (v Bistré krávé mají v září otevřeno jen do 15.00 hod.). Děkujeme za pochopení.

Klub E Olomouc

Kontak na dobrovolnou vedoucí: Martina Šafaříková, tel.: 733 770 831, e-mail: Martas.safarikova@seznam.cz