Aranžérie - květina Aranžérie - kytice pro radost

Aranžérie pro vás vytváří květinové dekorace a vazby. Z naší zakázkové dílny si odnesete krásný a originální květinový dárek či ozdobu.

Ale u kytek to u nás nekončí. Za každou pečlivě vytvořenou kyticí se skrývají ruce květinářky, pro kterou je právě vaše zakázka tou nejdůležitější. Ví totiž, že skvělá práce, která baví, není samozřejmost. V naší dílně pracují lidé, kteří mají některou z forem epilepsie nebo blízké osoby např. maminky dětí se epilepsií, s níž může být představa běžného zaměstnání často nedosažitelná.

Z Aranžérie si tak neodnášíte jenom profesionálně vyrobenou květinovou radost, ale také dobrý pocit, že jste pomohli.

Aranžérie - svatba podzimAranžérie - kvěitiny v akci 2

Proč využít služeb Aranžérie?

  • Protože kvalita květinových vazeb a dekorací je na vysoké úrovni, květiny si zákazníci objednávají opakovaně, doporučují Aranžérii dále.
  • Protože vám není lhostejná sociální zodpovědnost, rádi podpoříte dobrou věc a zajímá vás příběh za tím –  zaměstnávání lidí s epilepsií formou aranžování a vazby květin.
  • Protože je vám sympatický aktivní přístup lidí s epilepsií, kteří nechtějí sedět doma, chtějí pracovat, vytvářet smysluplné hodnoty. Podpoříte je v budování kvalitních pracovních návyků, které jim umožní uplatnit se na trhu práce.
  • Protože zlepšíte jejich integraci do společnosti, postavení a roli ve společnosti, podpoříte je v jejich sebevědomí.
  • Protože od nás můžete získat kontakty na jiné firmy, jsme členy platforem CSR.

Pro více informací navštivte webové stránky Aranžérie nebo kontaktujte koordinátorku projektu Terezu Chvalovou na emailu info@aranzerie.cz, případně na telefonním čísle 737 044 332.

Aranžérie - svatba