Letní dětský tábor

V letošním roce byla pro děti připravena celotáborová hra, která měla zachránit tábor, protože v roce 2018 se tábor konal naposledy. V daném roce se děly velmi podivné věci, jednou čas plynul pomaleji, jednou rychleji, jindy zase pozpátku, až se nakonec v nešťastný poslední den tábora v pátek 13. července úplně zastavil. Děti po celou dobu tábora se snažily časovou trhlinu změnit zacelit, v závěru tábora v pátek 13. července se konal závěrečný boj s časovou trhlinou. Nejdříve přišly slavnostním průvodem všechny historické osobnosti. Prof. Einstein všem zopakoval jedinou možnost, jak trhlinu zacelit, tedy získat všech 260 událostí do časové osy. Nejdříve bylo nutné vrátit osobnosti do jejich doby, jelikož není jisté, zda by bylo možné je navrátit až po zacelení trhliny. Se všemi se děti rozloučily. Následně prof. Einstein vyzval jednotlivé aliance k předložení časových os. Po přepočítání událostí se však zjistilo, že žádná z nich není zcela kompletní. To pana profesora mírně rozčílilo, neboť veškeré snažení vyšlo vniveč. Ovšem pak jeho geniální analytický mozek vymyslel, že pokud poskládá všechny 3 časové osy na sebe, získá kompletní přehled událostí. Časové osy sroloval a zapálil. Tím se časová trhlina zacelila a do tábora se nám vrátili ve své autentické podobě všichni vedoucí. Společně jsme se chytili za ruce a zvolali, že je tábor zachráněn i pro budoucí léta:)

Velmi děkujeme Životu dětem, o.p.s. za finanční podporu letního dětského integrovaného tábora pro děti s epilepsií. Vaší důvěry a pravidelné podpory si velmi vážíme!!!

Před táborem i po jeho ukončení LDT velmi intenzivně komunikujeme s rodiči, je pro nás všechny důležitá zpětná vazba od, kterou každý rok vždy cíleně od rodičů zjišťujeme.

Zpětné vazby od rodičů k LDT:

Dobrý večer, děkujeme za Natálku, která byla nadšená táborem, celý den nezastavila pusu a vyprávěla nám spoustu zážitků. Také si zpětně prohlíží fotografie a k některým přidává svůj komentář a líčení. Jsme rádi, že mohla jet. Už se těší na příští rok, a my s ní. Doufáme, že bude zase možnost, aby se zúčastnila znovu. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěšných dní všem, kteří se na tomto letošním táboře podíleli. T.

Hezky den paní Stehlíková 🙂 synovi  se tabor dle vseho moc líbil. Mne take,co jsem stihla pojmout prubezne z fotek a deniku. Pristi rok Nimay urcite zase pojede. Muzete si ho klidne rovnou zapsat:-) Poradate opravdu v Cechach unikatni integrovany tabor,kde se detem v pravem slova smyslu venujete naplno 🙂 Dekuji. Zdraví, V.

Dobrý den, Zuzka přijela opět nadšená a plná dojmů. Vydrží i hodiny vyprávět zážitky z tábora. Jinak už počítá, že pojede i příští rok. Myslím, že komunikace a vše okolo tábora bylo perfektní, jen nás při příjezdu vypekla Praha, bohužel jsme pro Zuzku přijeli se skoro hodinovým zpožděním. A tím bych chtěla poděkovat vedoucím, že tam s ní počkali.  Jinak všem velký dík, za to co pro naše děti děláte. Příští rok se Zuzkou počítejte. Přejeme celému kolektivu krásné a pohodové léto. S pozdravem, D.

LDT4

LDT2

LDT3

LDT1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + sixteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.